Newsletter

Kategorie

Producenci

Wydawnictwo Media Polskie

 

Książki elektroniczne i materiały edukacyjne

1. E-booki dostarczane są (bez jakichkolwiek dodatkowych opłat) drogą mailową, w ciągu jednego dnia roboczego od chwili zaksięgowania wpłaty.

2. Szkolenia e-learningowe realizowane są według wyboru nabywcy - za pośrednictwem platformy e-learningowej dostępnej on-line lub off-line, za pomocą materiałów dostarczanych drogą pocztową. Przedmiotem sprzedaży zawsze jest jednostkowa licencja na użytkowanie szkolenia przez jedną osobę, wraz z prawem podejścia do egzaminu oraz do uzyskania dyplomu ukończenia szkolenia.

3. Nabywca nie jest uprawniony do odpłatnego lub bezpłatnego udostępniania e-booków ani materiałów szkoleniowych osobom trzecim. Każdy plik jest indywidualnie oznaczony w sposób elektroniczny (wkomponowany w treść publikacji), co umożliwia identyfikację źródła e-booków i materiałów szkoleniowych rozpowszechnionych z naruszeniem prawa autorskiego. 

Książki drukowane

Przesyłki nadawane są nie później niż w ciągu 2 dni roboczych od chwili zaksięgowania wpłaty.

Dostawa publikacji drukowanych:

  • Kurier 48 - do 10 kg - 9,50 zł
  • Dostawa w punkcie - Kurier 48 (urzędy Poczty Polskiej i wybrane stacje ORLEN) - do 30 kg - 7,50 zł
  • List polecony - Europa, Rosja, Izrael do 1 kg - 34,60 zł
  • List polecony - Europa, Rosja, Izrael od 1 do 2 kg - 64,20 zł
  • List polecony - Ameryka Północna i Afryka do 1 kg - 43,30 zł
  • List polecony - Ameryka Północna i Afryka od 1 kg do 2 kg - 82,30 zł

Dostawy realizowane w trybie odbioru w punkcie wymagają wskazania przez Klienta jako adresu dostawy urzędu pocztowego (wszystkie urzędy) lub stacji paliw ORLEN (wybrane stacje paliw) udostępnionych na liście: https://ecommerce.poczta-polska.pl/pl/obsluga-wysylek/wyszukiwarka-placowek

Szkolenia e-learningowe

Dyplomy ukończenia szkoleń e-learningowych doręczane są priorytetowym listem poleconym (Poczta Polska) bez dodatkowych opłat.

Zwrot towaru

1. Zwrot pieniędzy za zamówione publikacje elektroniczne oraz szkolenia e-learningowe jest możliwy tylko do chwili realizacji zamówienia (nadania przesyłki na wskazany adres e-mail). Wskazane zamówienia traktowane są jak realizacja usług elektronicznych.

2. Zwrot pieniędzy za zamówione publikacje drukowane jest możliwy jedynie w przypadku nabyć konsumenckich do 14 dni od daty odbioru przesyłki. Warunkiem pełnego zwrotu zapłaconej kwoty pozostaje brak śladów użytkowania zwracanego towaru oraz brak rozfoliowania towaru. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować Księgarnię Artefakt.edu.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

3. Zwrot zakupionego towaru dokonywany jest na koszt nabywcy.

Rachunek

Sprzedawca nie jest płatnikiem podatku VAT (zwolnienie podmiotowe). Do przedmiotu zamówienia może zostać dołączony rachunek potwierdzający transakcję i jej wartość brutto zgodnie z polskimi przepisami prawa podatkowego. Rachunek w formie elektronicznej lub papierowej dołączony jest bezpłatnie do przesyłki produktu na złożone wraz z zamówieniem żądanie klienta. W późniejszym terminie doręczenie drogą pocztową rachunku w formie papierowej jest dokonywane na koszt klienta.