Encyklopedia antywindykacji - jak nie płacić swoich długów? Wersja pudełkowa Powiększ do pełnego rozmiaru

Encyklopedia antywindykacji - jak nie płacić swoich długów? Wersja pudełkowa

Szkolenie antywindykacyjne - aspekty prawne i praktyczne. Wybrane zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, egzekucyjnego, upadłościowego, pracy, rodzinnego i karnego. Najskuteczniejsze sztuczki dłużników opóźniające lub uniemożliwiające egzekucję. Autor programu szkoleniowego - Kazimierz Turaliński

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Jak nie płacić swoich długów?

Wszystko, o czym musi wiedzieć dłużnik, by skutecznie ochronić swój majątek przed komornikiem i windykatorem oraz by nie popełnić przy tym przestępstwa.

Wszystko, o czym musi wiedzieć windykator, detektyw, prawnik i ambitny komornik, aby mieć szansę odzyskać pieniądze od „zawodowego” dłużnika.

Niespłacony kredyt, zaległości w urzędzie skarbowym i nieuregulowane faktury – brzmi znajomo? Egzekucja długów to nie musi być największa katastrofa w Twoim życiu, nawet jeśli spodziewana jest licytacja rodzinnego domu, budowanego przez dziesiątki lat przedsiębiorstwa, czy też zajmowana jest pensja stanowiąca jedyne źródło utrzymania małżonków i ich dzieci. Każdą z nich można opóźnić, zablokować a nawet trwale uniemożliwić. Do tego w pełni legalnie. Prawnicy we współczesnej Polsce osiągnęli swój cel: wreszcie skomplikowali prawo do tego stopnia, by nikt nie mógł czuć się we własnym kraju bezpiecznie. Na ich nieszczęście również oni sami, w tym windykatorzy oraz komornicy.

Niniejsze szkolenie e-learningowe prezentuje najskuteczniejsze sposoby unikania spłaty wierzytelności – te legalne oraz niedozwolone. W dziewięciu praktycznych lekcjach przedstawia prawa dłużnika, pułapki procedur sądowych, prawa gospodarczego, pracy, rodzinnego, egzekucyjnego i upadłościowego, taktykę antywindykacyjną wraz z elementami kontrwywiadu gospodarczego, co razem czyni egzekucję nawet ogromnych kwot zupełnie nieopłacalną i nieskuteczną. Studiując zagadnienie poznasz również wybrane elementy prawa karnego, dzięki czemu zdołasz rozpoznać granicę pomiędzy dozwolonym działaniem antywindykacyjnym a przestępstwem na szkodę wierzyciela.

Wbrew pozorom nie jest to szkolenie przydatne wyłącznie dłużnikom, również przedsiębiorcom dzisiaj w pełni wypłacalnym, którzy w każdej chwili mogą stać się ofiarami nieoczekiwanych zmian rynkowych, absurdalnego pozwu czy pomyłki urzędu skarbowego, jak i kredytobiorcom oraz żyrantom, a także… wierzycielom, komornikom, windykatorom, prawnikom i prywatnym detektywom, którzy aby skutecznie chronić interes ich klienta (wierzyciela) muszą znać luki polskiego prawa i meandry działań antywindykacyjnych.

Szkolenie e-learningowe w postaci materiałów off-line (edycja pudełkowa) dostarczanych nabywcy drogą pocztową. Cena obejmuje licencję na bezterminowe użytkowanie programu przez jedną osobę i uprawnia do podejścia do egzaminu a następnie otrzymania imiennego dyplomu potwierdzającego zakres przyswojonej wiedzy.

Autorski program szkolenia zawierający 9 wykładów, odpowiadających 12 godzinom szkolenia stacjonarnego

Plan szkolenia:

Lekcja nr 1 – Czego nie może zabrać komornik? Egzekucja, jej podstawy i nieprzekraczalne granice.

Lekcja nr 2 – Oszczędności i gotówka. Zabezpieczenie posiadanych środków finansowych i wykorzystanie anonimowych a przy tym legalnych rachunków bankowych.

Lekcja nr 3 – Bieżące dochody z pracy zawodowej, renty lub emerytury i działalności gospodarczej. Ochrona środków utrzymania rodziny

Lekcja nr 4 – Nieruchomości. Metody opóźniania oraz trwałego blokowania licytacji mieszkania i domu.

Lekcja nr 5 – Mienie ruchome. Jak nie stracić samochodu, kina domowego, tabletu syna i innych wartościowych przedmiotów?

Lekcja nr 6 – Taktyka procesowa. Zniechęcenie wierzyciela i opóźnienie o kilka lat wyroku poprzez kreatywne stosowanie przepisów postępowania cywilnego.

Lekcja nr 7 – Bezskuteczność transakcji i wezwanie do ujawnienia majątku. Sposoby neutralizacji skargi pauliańskiej i pułapek prawa upadłościowego.

Lekcja nr 8 – Odpowiedzialność karna dłużników. Granica pomiędzy legalną antywindykacją a przestępstwem na szkodę wierzyciela lub oszustwem.

Lekcja nr 9 – Jak nie płacić przyszłych długów, ograniczyć podatki i ochronić przyszłość rodziny z wykorzystaniem spółek prawa handlowego, grup kapitałowych i międzynarodowych wehikułów podatkowych?

• Dostawa drogą pocztową - edycja pudełkowa (off-line), przesyłka nadawana w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty