Wywiad gospodarczy Powiększ do pełnego rozmiaru

Wywiad gospodarczy

Szkolenie dla grup zamkniętych - cena obejmuje udział do 5 osób. Czas szkolenia: 9 godzin lekcyjnych. Miejsce i termin - uzgadniane z zamawiającym (przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt w  sprawie wolnych terminów). Prowadzący zajęcia - Kazimierz Turaliński. Oferujemy także organizację szkoleń dłuższych, o modyfikowanym lub rozszerzonym programie oraz dla większej ilości uczestników.

WYWIAD GOSPODARCZY

- pełny kurs zawodowy z zakresu pozyskiwania informacji gospodarczych. Program szkolenia ukierunkowany jest na kwestie majątkowe związane m.in. z egzekucją komorniczą, wykrywaniem przestępstw na szkodę przedsiębiorców oraz bezpieczeństwem (kontrwywiad gospodarczy, wykrywanie szpiegostwa przemysłowego, kryptografia informatyczna, identyfikacja rzetelności kontrahentów etc.), a także, w zakresie aspektów wywiadu politycznego, na kwestie dot. powiązań politycznych, stanu posiadania i schematów organizacyjnych administracji państwowej lub struktur wojskowych.

Uczestnicy: szkolenie szczególnie polecane jest przedstawicielom następujących zawodów oraz kandydatom aplikującym na wskazane lub pokrewne stanowiska:

• Prywatny detektyw - operujący w niszy gospodarczej lub politycznej
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa, pracownik ochrony obiektów i organizacji o charakterze przemysłowym, finansowym lub politycznym
  • Windykator terenowy
  • Radca prawny specjalizujący się w sporach gospodarczych
  • Policjant lub funkcjonariusz/pracownik innych służb mundurowych
  • Infobroker
  • Analityk z komórki rozpoznania konkurencyjnych podmiotów
  • Specjalista ds. analiz strategicznych
  • Dziennikarz - specjalista ds. ekonomicznych, politycznych lub kryminalnych
  • Inny zawód związany z pozyskiwaniem lub analizą informacji

Wybrane zagadnienia specjalizacyjne